Wandelvierdaagse Mallorca 2023
Wandel jij ook gezellig mee? De wandelvierdaagse van Mallorca 2023 wordt gehouden van dinsdag 18 t/m vrijdag 21 April 2023. Wandel mee en ontdek het prachtige Mallorca.
De 5e editie van de wandelvierdaagse van Mallorca was een groot succes. In de prachtige omgeving van Cala Ratjada hebben 350 wandelaars genoten van de mooie routes.
Lees hier mijn verslag over wandelvierdaagse van Mallorca 5e editie van April 2022.
Capdepera
Capdepera is een authentiek plaatsje en staat bekend om zijn burcht. Vanaf de burcht kan je het nabij gelegen eiland Menorca zien liggen. Vlakbij Capdepera ligt het pittoreske vissersplaatsje Cala Ratjada wat nog veel van zijn oude charme heeft weten te behouden.
De routes nemen je mee langs mooie plekken en je ontdekt een andere kant van Mallorca met charmante dorpjes en prachtige stranden. Een natuurlijk maak je ook een wandeling door het nationale park Levant tijdens deze vierdaagse.
Elke dag zal de start en de finish plaatsvinden vanaf de walking village. De walking village is aan de Centre Cultural Capp Vermell (plein) Carrer de L’Agulla 50. De startkaarten kunnen afgehaald worden op Maandag 17 April tussen 15.00 en 17.00 uur in de Walking Village Ben je niet in de gelegenheid op maandag dan is het ook mogelijk om de kaarten op te halen op Dinsdag 18 April om 8.30 uur.
De afstanden zijn 15 of 25 KM.
In April is het klimaat op Mallorca zacht en aangenaam een ideale temperatuur om te wandelen.
Hotels in Cala Ratjada
Er zijn verschillende hotels die we kunnen aanbieden.
Hotel Capricho 3*** Superior
Dit gezinsvriendelijke hotel is gelegen tussen de stranden Cala Ratjada (500 meter) en Cala Guya (900 meter) aan de oostkust van Mallorca. Het hotel ligt in het hart van het charmante dorpje Cala Ratjada en wordt omgeven door weelderige pijnboomwouden en fantastische stranden met kristalhelder water. Het busstation ligt op 5 minuten lopen.
Er zijn 135 kamers en een binnen en buitenzwembad. Dit hotel bied een fantastisch ontbijt en diner aan. Zeker een aanrader.
Afstand van de start/finis is 130 meter.
Hotel Parque Nereida Suites ****
Dit hotel ligt vlakbij diverse stranden en heet uitzicht op zee. Er is een restaurant, een buitenzwembad, een fitnesscentrum en een bar Dit viersterrenhotel beschikt over een tuin en kamers met airconditioning en een eigen badkamer. Afstand van de start/ finish is 700 meter.
Hotel Amoros ***
Dit hotel heeft een gunstige ligging. Vlakbij het centrum, de vissershaven en het strand. Er is een restaurant, buitenzwembad, fietsverhuur en alle kamers beschikken over een balkon. Afstand van de start/finish is 500 meter.
Er zijn uiteraard ook andere hotels of appartementen te boeken
Inschrijven Mallorca Walking Event
Wil je mee wandelen! Het inschrijfgeld voor 4 dagen is € 85 als je geen geselecteerd hotel boekt. Boek je een geselecteerd hotel via mij bij de organisatie of via OAD dan betaal je € 65,00 voor vier dagen wandelen.
Voor de wandelvierdaagse van Mallorca 2023 kan je bij mij terecht voor kant en klare pakketten of een maatwerkreis.
Door mijn nauwe samenwerking met de organisatie van het Mallorca Walking event heb ik goede contacten en kan ik elk hotel of appartement voor je reserveren. Vluchten zijn mogelijk vanaf elke luchthaven in Nederland. Ook voor transfers en voor een huurauto kan je bij mij terecht.
Wil je eerst wandelen en daarna nog lekker een weekje genieten in Palma de Mallorca in een heerlijk hotel aan het strand of een andere plek op het eiland dat is allemaal mogelijk.
Wil je informatie of een prijsopgaaf over de wandelvierdaagse van Mallorca vraag dan een reisvoorstel aan.